Başarılarımız

ÖĞRENCİLERİMİZİN BÜYÜK BAŞARISI
ÖĞRENCİLERİMİZİN BÜYÜK BAŞARISI

Türkiye geneli ‘'Okulistik Ölçme ve Değerlendirme'' sınavında; Türkçe, İngilizce, Fen Bilimleri, Matematik ve Din Bilgisi alanlarında yapılan genel değerlendirmede, okulumuz Kocaeli genelinde tüm disiplinlerde 1. oldu.

Seviyelere bağlı değişiklik gösteren ölçe değerlendirme sonuçlarında 4. sınıf seviyesinde il ve ilçe kategorisi, Kocaeli genelinde 1. sırada yer aldık. Özellikle İngilizce ve Matematik branşlarında yüksek başarı gözlemledik. Türkiye genelinde ise 923 okul içerisinde 34. sırada yer aldık.

Sınıf seviyesinde ise Türkiye genelinde 923 okul içerisinde Düş Bahçesi Okulları olarak 5. sırada yer aldık. Türkçe ve Fen disiplinlerinde büyük başarı gösteren 3. Sınıf öğrencilerimiz tüm yıl boyunca verimli ve gayretli çalışmalarının karşılığını aldılar. Türkiye genelinde 1. Olan 12 öğrencimiz; Belinay Timur, Doruk Aydın, Nisan Çisel Sarıkaya, Sude Ersavaş, Duru Eğri, Irmak Aras, Elifnaz Çalışkan, Ayza Zeynep Pamuk, Zeynep Duru Öztürk, Zeynep Gökçe, Gülce Vidinli' yi ve tüm öğrencilerimizi azim ve gayretlerinden dolayı tebrik ediyoruz.

Ön Kayıt için Başvuru yapabilirsiniz ÖN KAYIT